C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

nettverkskabel - 3 m - akvamarin
13 På lager
Produsent C2G
Artikkel nr. 85533
  • 351,11 kr
  • fra 9,90 kr/mnd

*Lagerstatus og pris for våre produkter vises alltid på produkt som forteller om varen er på lager eller ikke i nettbutikken. Vi tar forbehold om at feil i lagerstatus kan forekomme samt prisendring fra våre leverandører, endringer i valutakurser, tollsatser eller avgifter.