Fiberworks Hybrid - koblingskabel

3 m - gul
Bestillingsvare
Produsent Fiberworks
Artikkel nr. P-SM9-D2Y-LCU-SCU-03
  • 116,67 kr
  • fra 3,29 kr/mnd
  • Spesifikasjon
    ProduktbeskrivelseFiberworks Hybrid - koblingskabel - 3 m - gul
    TypeKoblingskabel - G.657.A2/OS2
    TeknologiFiberoptisk
    FiberoptikktypeEnkeltmodus
    EgenskaperUltra Physical Contact (UPC)
    Lengde3 m
    Kjerne/mantel-diameter9 / 125 micron
    Kontakt2 x LC/UPC-enkeltmodus - hann
    Kontakt (annen ende)2 x SC/UPC-enkeltmodus - hann
    FargeGul
  • Nedlastbare filer

*Lagerstatus og pris for våre produkter vises alltid på produkt som forteller om varen er på lager eller ikke i nettbutikken. Vi tar forbehold om at feil i lagerstatus kan forekomme samt prisendring fra våre leverandører, endringer i valutakurser, tollsatser eller avgifter.