Fiberworks koblingskabel

5 m - magenta
3 På lager
Produsent Fiberworks
Artikkel nr. P-OM4-D2M-LCP-LCP-05
  • 346,66 kr
  • fra 9,78 kr/mnd
  • Spesifikasjon
    ProduktbeskrivelseFiberworks koblingskabel - 5 m - magenta
    TypeKoblingskabel - OM4
    TeknologiFiberoptisk
    FiberoptikktypeMultimodus
    EgenskaperPhysical Contact (PC)
    Lengde5 m
    Kjerne/mantel-diameter50 / 125 mikroner
    Kontakt2 x LC/PC-multimodus - hann
    Kontakt (annen ende)2 x LC/PC-multimodus - hann
    FargeMagenta
  • Nedlastbare filer

*Lagerstatus og pris for våre produkter vises alltid på produkt som forteller om varen er på lager eller ikke i nettbutikken. Vi tar forbehold om at feil i lagerstatus kan forekomme samt prisendring fra våre leverandører, endringer i valutakurser, tollsatser eller avgifter.